День був проголошений на 66-й ГА ООН 19 грудня 2011 року, а відзначати його почали вже в наступному, 2012 році. Ініціатором прийняття відповідної резолюції ООН була Канада.
Мета цього Дня серйозна – привернути увагу світової громадськості до соціальних проблем і нерівності, з якими стикаються дівчатка у всьому світі, пов'язаних безпосередньо з їх приналежністю до жіночої статі. На сьогодні у світі проживає понад мільярд дівчаток. Всі вони мають величезний потенціал щодо перетворення нашого майбутнього. Але кожен день в будь-якому куточку світу вони стикаються з дискримінацією і утисками.Про це повідомляє «Телеграф».
Для обліку чинників, що впливають на стан дівчаток у всьому світі, необхідний збір інформації. Це дозволить визначити шляхи вирішення проблем, з якими стикаються дівчатка, а також допоможе при розробці відповідних стратегій і програм. Тому в цьому році ООН була обрана тема «Досягнення цілей в області захисту прав дівчаток = досягнення глобальних цілей». Визнаючи важливість досягнення цілей в галузі сталого розвитку та їх роль в реалізації потенціалу дівчаток, а також спільнот, в яких вони живуть, необхідно визнати, що прогалини під час збору інформації, відсутність достовірних даних або їх нерегулярний аналіз перешкоджають спостереженню за прогресом і добробутом майже половини населення планети.
Необхідні ефективні заходи, спрямовані на використання статистичних стратегій і програм з підтримки дівчаток. Фінансування проектів в області здоров'я, безпеки, освіти та забезпечення прав дівчаток в мирний час і під час конфліктів допоможе в зміцненні підзвітності в сферах, безпосередньо пов'язаних з положенням дівчат.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Шановні коментатори. Усі коментарі проходять модерацію, лише після цього публікуються, тому не має змісту повторювати їх декілька раз!
Коментарі підписані не власним іменем, які містять образи, наклепи і т.п. опубліковані не будуть!,а їх автори внесені у чорний список.
Також редакція не несе жодної відповідальності за інформацію подану в коментарі, але у випадку офіційного звернення від правоохоронних органів надасть усі можливі дані коментатора ( включно з IP адресом пристрою з якого цей коментар поступив)