Скільки Чортківчанам прийдеться платити за воду?

Національна комісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг ухвалила рішення про підвищення плати за використання холодної води від 5 до 50%. 

Як повідомляє кореспондент ТСН, нові тарифи будуть введені поступово у всіх регіонах держави.
У тариф також входить вартість перевірки лічильників.
Нагадаємо, гаряча вода і опалення в країні уже зродожчали майже вдвічі.

Різке збільшення тарифів торкнулося Тернополян:
Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, у зв'язку зі збільшенням вартості електроенергії для підприємств водопровідно-каналізаційної галузі, підвищила тарифи на водопостачання і водовідведення для низки водоканалів України. Серед них і КП "Тернопільводоканал".
Тож, згідно з рішенням НКРЕКП від 16 червня, вартість метра кубічного води та стоків для мешканців багатоповерхівок становитиме 11, 48 грн (вода - 4,79 грн та каналізація - 6, 69 грн) замість 8,98 грн., а приватного сектору - 10,64 грн (відповідно 4,44 грн та 6, 20 грн) замість 8,26 грн.
Є інформація, що і в Чортківському водоканалі ведеться розробка нових тарифів, і відповідно до вищенаведеного вони будуть не найменшими в Україні.
Хоча є надія, що вони все ж таки будуть гнищими ніж для жителів міста Токмак у Запорізькій області. Для них куб холодної води коштуватиме понад 30 гривень (в ціну закладено водопостачання за ціною в 14,31 грн і водовідведення за 16,68 грн).
Скоріш за все найболючішим для Чортківчан стане збільшення плати за водовідведення, так як без запуску Очисних споруд найближчим часом водоканал не зможе постачати воду. 

А плата за водоочистку( на разі чортківчани платять лише за водовідведення) збільшить тариф у декілька разів!  
Більше можна дізнатися на сайті 1+1

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *