Наша місія...

Інформаційний простір Чорткова – доволі дивна комбінація. Маємо певне різноманіття друкованих та віртуальних видань, але, вже не перший рік його доповнюють анонімні інтернет-проекти, котрі зловживають можливістю публікувати все, що завгодно, і доволі збочено розуміють для себе свободу слова. Чому так відбувається?
Зареєстровані видання публікують надто рафіновану інформацію, декотрі пишуть ніби з іншої реальності, рясно всіваючи статті недоречними епітетами та обходячи стороною величезну кількість нагальних для міста проблем. Читача втомлює такий стиль і, звісно, він шукає «щось цікаве».
І ось тоді у гру вступають анонімні «газети», котрі відрізняються від традиційних друкованих видань саме можливістю писати і коментувати все, не дотримуючись жодних норм етики і не беручи на себе відповідальності. За останні два роки інтернет-аудиторія виросла, але, чи з’явилися за цей час локальні інтернет-видання, котрі здатні працювати на належному рівні? Попит породив пропозицію, але сам (інформаційний) «продукт» виявився другосортним.
Ось так і виникає стихійне інформаційне звалище, котре не має нічого спільного ані з журналістикою ані з громадським інтернет-форумом. Зворотній зв’язок на таких ресурсах не передбачений взагалі. Та і людині порядній огидно вступати у полеміку, дискутуючи із писакою, котрому замовили облити тебе брудом.
Особливо зараз, у передвиборчий період, низка сайтів перетворилась на громадську вбиральню та намагається маніпулювати суспільною думкою, публікуючи відверті наклепи, змушуючи читача поглинати інформаційне сміття.
Наш проект покликаний бути зовсім іншим!
У першу чергу порядність та професіоналізм. Але, головне – висвітлення проблем міста і залучення всіх небайдужих до конструктивного обговорення.
Бруківка – відкрита для дискусій платформа, котра покликана виконати ту роль, котру повинна виконувати преса.
Чому «Бруківка»? По-перше, це – певний символ, без котрого не було б справжнього відчуття нашого древнього міста. А по-друге, це – спогад про події, котрі змінили хід історії і почали новий відлік часу для нашої країни. Бруківка та Майдан – невід’ємні! Як і бруківка та НАШ ЧОРТКІВ:)

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *