Лікарям дозволили брати гроші за віртуальне лікування.

Уряд вніс зміни до переліку платних послуг, які надаються державними та комунальними закладами охорони здоров’я, медичними закладами освіти та бюджетними науковими установами.
Відповідна Постанова Кабміну № 648 оприлюднена на Урядовому порталі, – пише Укрінформ.
Зокрема пропонується внести до переліку послуги із застосуванням телемедицини.

“Передбачено зміни щодо надання закладами охорони здоров’я медичної допомоги із застосуванням телемедицини, що забезпечить конституційне право громадян на якісну медичну допомогу та дозволить розширити доступ до таких послуг. Також це сприятиме ефективній організації надання меддопомоги в умовах, коли відстань є критичним чинником”, – йдеться у тексті пояснювальної записки до постанови.

Передбачається, що розширення переліку створить умови для залучення додаткових коштів юридичних та фізичних осіб за рахунок застосування телемедицини при наданні медичної допомоги як послуги, що може бути надана із більшим сервісом для пацієнта у будь-якому місці, де він її потребує.

Також до переліку платних послуг із застосуванням телемедицини внесені лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря; медична допомога хворим удома, зокрема діагностичне обстеження, процедури, маніпуляції, консультування, догляд; медичне обслуговування іноземних громадян, які тимчасово перебувають на території України, в тому числі за договорами страхування; медичне обслуговування за договорами із суб’єктами господарювання, страховими організаціями (в тому числі з Фондом соціального страхування України).

Крім того, платними будуть послуги з проведення та оформлення результатів мікробіологічних, паразитологічних, молекулярно-генетичних, хімічних, токсикологічних та фізичних досліджень, що не належать до медичної допомоги населенню.

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *