Щоб отримати стипендію Чортківським студентам прийдеться не тільки добре вчитися.

Відтепер при відборі стипендіатів враховуватимуть не тільки бали за успішність навчання, а й активність у науковій діяльності, у культурно-просвітницьких заходах, та загалом у житті навчального закладу.
«Під час призначення стипендій – дається, так би мовити, така собі автономія кожному навчальному закладу, зокрема, там мають брати до уваги на 90% успішність студента у навчанні – тобто його знання з різних дисциплін, а ще 10% - вчена рада разом з органами студентського самоврядування визначатимуть кращих студентів за рівнем їх активності у науковій роботі, організаційних питаннях і так далі. Адже є моменти, коли успішний у навчанні студент нічим більше не цікавиться, не долучається до цікавих заходів, а лише обмежується і вдовольняється своїми знаннями, такий студент стипендії мати не буде», - каже  в.о. начальника управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ганна Зварич. 
Крім того, зі збільшенням розміру  стипендії, кількість її отримувачів зменшиться. Скажімо, якщо раніше виплати за успішне навчання мали близько 75% студентів, то тепер отримуватимуть 50%.

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *