На Чортківську прокуратуру та поліцію Автомайдан пожалівся новому прокурору!

Сьогодні надіслали звернення прокурору Тернопільської області Перчу В.О. Чекаємо відповіді та відповідної реакції...-пишуть активісти з Автомайдану

ЗВЕРНЕННЯ

Повідомляємо Вас про наявність можливих зловживань службовим становищем з метою власної вигоди, бездіяльності та дій, спрямованих на систематичне зволікання розгляду та фальсифікації ведених ним проваджень слідчого обласної прокуратури Тернопільської області Кренцеля Івана Михайловича. Так, відповідно до скарг громадян, нам стало відомо, що дана особа не пройшла атестації, працюючи прокурором Підгаєцького району, після чого він був звільнений та тривалий час не працював у державному апараті, проте нещодавно Кренцель І.М. був прийнятий в Тернопільську обласну прокуратуру слідчим.
Водночас, повідомляємо Вас, що відповідно до звернень громадян, нам також стало відомо, що 22.03.2016 року слідчим відділенням Чортківського ВП ГУНП в Тернопільській області передано кримінальне провадження № 42014210190000043, проте до сьогодні місцевою прокуратурою не вчинено жодних дій щодо подальшої роботи з даним провадженням, що може вказувати на умисне затягування по справі. Зауважимо, що основним фігурантом справи є Мізерота І.С. колишній депутат районної ради, бізнесмен. Сьогодні стали відомі факти, що до матеріалів про підозру в даній справі чотири місяці вчинялась тотальна бездіяльність, що, безперечно, є правопорушенням. Також просимо відреагувати належним чином на неправомірні дії збоку прокурора Чортківської місцевої прокуратури Л. Кашлюка, який у даній справі приймав незаконні рішення (№ рішення 48-1504 від 22.07.16).
Просимо Вас, провести службове розслідування стосовно правомірності прийняття на роботу та дій слідчого обласної прокуратури Тернопільської області Кренцеля Івана Михайловича, провести службове розслідування стосовно дій заступника Чортківської місцевої прокуратури Кобеля Т. Я. та прокурора Чортківської місцевої прокуратури Л. Кашлюка, а також провести інвентаризацію ведених вище згадуваними особами проваджень, що містять ознаки зволікання, бездіяльності та правопорушень.Про розгляд даного звернення, а також про вжиті заходи та їх результати стосовно наведених фактів, просимо повідомити нас в строки, передбачені чинним законодавством.

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *