Чому люди мріють виїхати з Чорткова показали "Українські сенсації"

Журналісти телеканалу «1+1» провели власне розслідування в нашому місті.пише Репортер Результати якого шокували всю Україну.
Незважаючи на всі старання молодого міського голови, у місті, яке має статус обласного значення, немає роботи, так як штат міської ради та інших державних структур обмежений, а якщо і можна щось знайти, то зарплата маленька і її на прожиття не вистачає. 
Тому через відсутність перспективи, вкрай погану інфраструктуру, криміногенну ситуацію, проблеми з водопостачанням, жителі не хочуть жити в місті, а мріють виїхати за кордон, як це вже зробили тисячі мешканців.

Люди виїзжають цілими родинами  За словами авторів програми, більша частина місцевих мешканців виїхала за кордон у пошуках кращої долі.
Як розповідають чортківчани, якби їм дали зелене світло, виїхало б усе населення. 
Найпопулярнішими країнами для міграції серед чортківчан є США, Італії, Канада, Ізраїль.
Місцевий бізнес також розвивається в основному за валюту. Найбільші торгові центри та ресторани збудовані за гроші підприємців, які у 90-их виїхали за кордон та сколотили там капітал.
Як повідомив завідувач Чортківського районного УДВС Ілір’ян Сваричевський, протягом місяця підпорядкована йому структура видає близько 900 паспортів для виїзду за кордон.
Попит породжує пропозицію: саме через гроші заробітчан в Україні та навіть у маленькому Чорткові ціни на нерухомість перескочили європейські.
Як стверджують автори розслідування, через масову міграцію з карт України зникають цілі села. А наслідком такого явища є розбиті сім’ї, соціальне сирітство та деградована молодь.

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *