Орієнтовний перелік питань, який планується розглянути на двадцять четвертій сесії Чортківської міської ради VІІ скликання 06 липня 2017 року


1. Про організацію харчування учнів загальноосвітніх шкіл міста Чорткова за 2016/2017 навчальний рік.
2. Про внесення змін до рішення міської ради від 05 січня 2016 року № 57 « Про затвердження Регламенту Чортківської міської ради VІІ скликання».
3. Про затвердження угоди між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою в галузі охорони здоров’я .
4. Про затвердження угоди між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою про передачу – приймання коштів на виконання делегованих повноважень в галузі охорони здоров’я на 2018 рік.
5. Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік.
6. Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік.
7. Про звільнення від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
8. Про внесення змін в рішення міської ради № 292 “Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків/ ОСББ/ у м. Чорткові на 2016-2020 роки” від 06.09.2016 р.
9. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року № 491 «Про міський бюджет на 2017рік».
10.Про надання дозволів громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок.
12.Про внесення змін в рішення міської ради від 06.04.2017р. № 595 “Про надання дозволу Шевчук Наталії Петрівні, Повшок Олександрі Антонівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Заводська, 13 в м. Чорткові ” в частині зміни форми користування земельної ділянки
13.Про затвердження комісійного акту Зонь Ганні Ільківні, Максими шину Павлу Ігоровичу щодо непорушення межі земельної ділянки площею 0,0600 га по вул. Павла Тичини,5 в м. Чорткові.
14. Про надання пільг по сплаті земельного податку на 2018 рік виробничому підрозділу “Чортківська дистанція колії” ПАТ “Українська залізниця”.(за зверненням начальника виробничого підрозділу “Чортківська дистанція колії”Чернеги І.В.)
15.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території для упорядкування місць поховань на єврейському кладовищі обмеженої вул. Дмитра Пігути та вул. Незалежності в м. Чорткові.( за зверненням юриста Представництва Американського Об`єднання Комітетів для Євреїв Бувшого Радянського Союзу Левицької М.П.).
16.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території для розміщення реабілітаційного центру анімалотерапії обмеженої вул. Дмитра Вітовського в м.Чорткові (за заявою Семенишин О.П.).
17.Про надання дозволу Бегерському Володимиру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
18.Про надання дозволу Гирію Павлу Йосиповичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
19.Про надання дозволу Ємельянову Сергію Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
20.Про надання дозволу Коцюк Іванні Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
21.Про надання дозволу Мостовику Івану Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
22.Про надання дозволу Смірнову Юрію Валерійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
23.Про надання дозволу Богушу Андрію Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
24.Про надання дозволу Богушу Михайлу Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовноюплощею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
25.Про надання дозволу Данилюку Андрію Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
26.Про надання дозволу Кизимі Василю Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
27.Про надання дозволу Кучеренко Ростиславу Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
28.Про надання дозволу Лесейко Олегу Богдановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
29.Про надання дозволу Пелікану Юрію Степановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
30.Про надання дозволу Тимець Володимиру Степановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
31.Про надання дозволу Ландевалл Наталі Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
32.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розробку детального плану території для будівництва індивідуального гаража по вул. Броварова в м. Чорткові (за заявою Касіяника О.О.)
33. Різне.

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *