В чому сильні чортківські податківці?

Нещодавно на стадіоні с. Білокриниця Кременецького району відбулася обласна спартакіада серед колективів органів ДФС у Тернопільській області. Участь у спортивних змаганнях взяли 5 команд, до складу яких увійшли працівники фіскальних органів з усіх районів Тернопільщини. Змагання проводилися під егідою Головного управління ДФС у Тернопільській області за підтримки Тернопільської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів Державної фіскальної служби.
Урочисте відкриття змагань розпочали з підняття Державного стягу та виконання Гімну України. Із вітальними словами до учасників спартакіади звернулися начальник Головного управління ДФС в області Ігор Комендат, голова Кременецької районної державної адміністрації Сергій Сімчук та голова Кременецької районної ради Володимир Стефанський.
Зокрема, Ігор Комендат зазначив: «Навіть попри негоду, дощ бажаю усім азартних змагань, позитивних емоцій. Адже проведення таких заходів, як сьогоднішній, об'єднує наші колективи, а активний відпочинок завжди йде на користь та показує силу, вміння та професіоналізм наших працівників не лише в роботі, але й у спорті». Слова подяки керівник ГУ ДФС висловив також начальнику Кременецької ОДПІ Ярославу Міщуку за організацію спартакіади.
Впродовж дня свою спритність та майстерність спортсмени мали змогу проявити у турнірі з міні-футболі, настільному тенісі, армрестлінгу, перетягуванні канату, шахах, стрибках у довжину, дартсі та бігу на 100 метрів.
Переможцями у турнірі з міні-футболі команда Кременецької ОДПІ (І місце), ГУ ДФС області (ІІ місце) та Тернопільської ОДПІ (ІІІ місце). У перетягуванні канату найсильнішою була також команда господарів (Кременецька ОДПІ), ІІ місце виборола команда ГУ ДФС області, а ІІІ – команда Бучацької ОДПІ.
У бігу на 100 м серед чоловіків кращими були Олексій Воробець з Чортківської ОДПІ (І місце), Назарій Галадза з ГУ ДФС і Олександр Грушицький з Кременецької ОДПІ, які розділили ІІ місце. Серед жінок у забігу на 100 м перемогу здобула Катерина Соколова (ГУ ДФС області), Катерина Крисевич (Кременецька ОДПІ) посіла ІІ місце, а Ірина Русина (Чортківська ОДПІ) – ІІІ місце.
У стрибках в довжину серед чоловіків І місце здобув Олег Гуменюк (ГУ ДФС області), ІІ – Василь Савка (Тернопільська ОДПІ), ІІІ - Олександр Грушицький (Кременецька ОДПІ), а серед жінок найспритнішими стали Катерина Соколова (ГУ ДФС області) – І місце, Катерина Крисевич (Кременецька ОДПІ) – ІІ місце, Ольга Касіян (Бучацька ОДПІ) – ІІІ місце.
Найвлучнішими у дартсі стали Вадим Мукомела з Кременецької ОДПІ (І місце), Андрій Вегера з ГУ ДФС області (ІІ місце) та Сергій Книш з Чортківської ОДПІ (ІІІ місце).
У шахах перемогу здобули Сергій Примас з Кременецької ОДПІ (І місце), Едуард Палко з Тернопільської ОДПІ (ІІ місце) і Борис Огородник з Чортківської ОДПІ (ІІІ місце).
У змаганнях з армрестлінгу, суддею яких був уродженець Кременеччини, чемпіон світу Андрій Пушкар, найсильнішими рукоборцями стали Павло Стародуб з ГУ ДФС області (І місце), Володимир Скорохід з Бучацької ОДПІ (ІІ місце) і Роман Меленюк з Тернопільської ОДПІ (ІІІ місце).
У турнірі з настільного тенісу перемогу виборов Роман Лисий (Бучацька ОДПІ), ІІ місце посів Максим Федчук (Кременецька ОДПІ), а ІІІ – Олег Іванчишин (Тернопільська ОДПІ).
Лідером цьогорічних змагань у загальному заліку стала команда господарів і заслужено Кременецька ОДПІ здобула перехідний кубок начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата. Друге місце виборола команда ГУ ДФС та третє – Тернопільська ОДПІ.
Також кращим захисником визнано Анатолія Василька з ГУ ДФС області, кращим нападником – Ігоря Петраса з Тернопільської ОДПІ, а кращим воротарем – Тараса Таращука з Кременецької ОДПІ.
Переможцям урочисто вручили дипломи, медалі та кубки. Відзнаки також отримали діти працівників фіскальної служби, які щиро вболівали за своїх батьків.
За словами організатора спартакіади – голови Ради Тернопільської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів Державної фіскальної служби Оксани Наконечної, цьогорічні змагання вкотре довели, що ані непогода, ані складна робота держслужбовців не є перешкодою для активного відпочинку: «Сьогоднішній дощ об’єднав і спортсменів, і вболівальників, і керівників органів ДФС, і суддів. Радше навіть навпаки – він ще додав спортивного азарту».

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *