Інтригуюче дійство обіцяють організатори цьогорічного Гольський FEST

Поринути у минуле Чорткова, а потім повернутися у сучасне і зазирнути у майбуття запропонують відвідувачам «Гольський FEST». Цьогорічний захід триватиме два дні – 13-14 серпня. Перший день буде присвячений минулому, а другий – сьогоденню. «Перехід» від минулого до сучасного відзначать театралізованою ходою із вогняним шоу та нічним мистецьким нон-стопом.

Більше на ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ФЕСТУ

– Перший день фестивалю матиме історичний контекст: замкові розваги, кінні прогулянки, конкурс лісорубів, майстер-класи від народних майстрів та умільців, – повідомляють організатори. –  У Чортківському замку на гостей фестивалю чекатимуть показові виступи та реконструкції лицарів і козаків, містечко майстрів, середньовічні розваги, дитячий майданчик, і, навіть, приймальня самого пана Гольського! Прийматиме гостей він разом з чарівною пані Гольською та їхнім почтом. Візит до власника замку можна буде засвідчити грамотою із печаткою. Крім того, у місті пройде конференція на тему історії, туризму та культури в регіоні, за участі істориків, краєзнавців і делегатів з міст-побратимів Чорткова. В рамках конференції відубеться унікальна подія: зустріч нащадків Гольських, які нині мешкають по всьому світі.
На фестивалі працюватиме автентична кухня, а доповнюватиме її «пекельна» кухня пана Гольського – для найсміливіших гурманів. Обидва дні фестивалю на музичній сцені виступатимуть: Сашко Положинський з проектом «Був’є», “Тінь сонця”, “Перкалаба”, найчарівніша усмішка “Голосу країни” Христина Олексин та переможець цього проекту Ігор Грохоцький. Драйву по-карпатськи і по-галицьки додадуть «Петровичі» і «Медовий полин».
Другий день належатиме динамічній сучасності. Ранкові туристичні мандрівки, екскурсії та флешмоби не дадуть учасникам нудьгувати. Заплановані також презентації книг, фотовиставки, експозиція картин відомого художника Мирослава Ясінського. Діятиме книгарня просто неба.
Вартість квитка на два дні фестивалю – 170 гривень. На території заходу з 12 до 15 серпня для відвідувачів діятиме також наметове містечко.

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *