Незважаючи на попередження шахраї знову обікрали стареньку!

Від злочинних дій двох незнайомок потерпіла старенька мешканка села Шманьківчики Чортківського району. Жінки видавши себе за соціальних працівників, обікрали пенсіонерку.


Дві невідомі зайшли на подвір’я 78-річної жінки та стали розповідати, що працівники соцзабезу обходять усіх пенсіонерів, аби обміняти старі банкноти на нові. Жінка впустила одну з непроханих гостей до хати, однак міняти готівку не захотіла. На її біду уся пенсія лежала на столі. Тож шахрайка, заговоривши господиню, таки зуміла непомітно викрасти дві тисячі гривень.

Потерпіла помітила пропажу лише коли спровадила гостей за ворота. Кинулася було за злодійками, однак нікого на вулиці вже не застала. Довелося телефонувати в поліцію. За фактом крадіжки чужого майна відкрито кримінальне провадження. Зловмисниць розшукують.

Поліцейські вкотре застерігають краян не довіряти незнайомцям. Якщо до вас завітала підозріла особа, котра назвалась працівником будь-якої державної чи комунальної установи, в першу чергу попросіть її пред'явити посвідчення, також зателефонуйте на підприємство, аби з’ясувати усі обставини даного візиту.
У випадку відмови від надання зазначених документів або при відсутності їх у працівника установи, повідомляйте про такі факти поліцейських. Також не приставайте на пропозиції вигідно чи терміново обміняти валюту, поворожити чи придбати дешевий товар. Не контактуйте з такими людьми, не впускайте їх до власного помешкання. У разі зустрічі з такими підозрілими особами одразу повідомте правоохоронців.
Якщо ви все ж стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте на лінію 102.

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *