Що в же завтра потрібно зробити водіям щоб не заплатити півтисячі штрафу!

У секторі комунікацій ГУНП області нагадують, що 1 жовтня по 1 травня на території України буде діяти вимога пункту 9.8 Правил дорожнього руху про попереджувальних сигналів.


У зв'язку зi скороченням свiтлового дня та погодними умовами виникає необхiднiсть у пiдвищеннi видимостi автомобiля для пiшоходiв та iнших учасникiв руху, а вiдтак за мiстом потрiбно вдень вмикати фари. Це передбачено постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 11 лютого 2013 року. Кермувальники повиннi виконувати таку вимогу лише поза межами населених пунктiв.

Правоохоронці нагадують що вимога є обов'язковою для виконання, а за її iгнорування передбачено штраф у розмiрi вiд 425 до 510 грн.

ФК "Чортків" не зважаючи на передостаннє місце визнають лідерами другої полови першості!

У чемпіонаті області з футболу залишилося зіграти два тури, а також кілька відкладених поєдинків.

Участь відразу трьох клубів паралельно в обласній першості та ще й в аматорському чемпіонаті, звісно, наклала свій відбиток, і матчі обласного рівня стали ще непередбачуванішими.
Справжнім відкриттям другої половини першості є ФК “Чортків”. Команда, зазнавши дев’яти поразок у дев’яти матчах першого кола, у другому змінилася до невпізнання й у шести іграх здобула 13 очків при 21-ому забитому голі! Таке фантастичне перевтілення дозволило ФК “Чортків” піти з останньої сходинки і, гадаємо, це ще не межа.

Одним із ображених чортківчанами був на той момент лідер чемпіонату “Агрон-ОТГ” із Великих Гаїв. Домашня поразка від ФК “Чортків” у 14-ому турі звела нанівець всю перевагу гаївчан над торішнім чемпіоном “Нивою” із Теребовлі і тепер в обох лідерів однакова кількість очків при одному матчі в запасі у “Ниви”. Отож, тепер усе в руках дворазового чемпіона області, і якщо “Нива” свій не найважчий календар, що їй залишився, пройде без втрат, будемо вшановувати її гравців утретє поспіль.
МКОМАНДАІВНПМО
1“Нива” (Тб)15112233:635
2“Агрон-ОТГ”16105129:1035
3“Нива” (Бер)1676320:1727
4“ДСО-Поділля”1472529:2023
5ФК “Козова”1672722:2523
6“Нива” (Тер)1546518:1718
7“Дністер”1652919:3217
8“Копичинці”1551916:2216
9“Чортків”15411029:3513
10“Збруч”16311211:4210

Кому з чортківчан вже завтра прийдеться заплати штраф?

Сьогодні, 30 вересня, спливає термін сплати податку на нерухомість. 
Його сплачують один раз на рік, а нараховується на додаткові квадратні метри квартири (понад 60 кв. м) або будинку (120 кв. м).
Із 1 жовтня в Україні тим власникам квартири, які отримали квитанції, але так і не заплатили податок на нерухомість, доведеться також заплатити штраф розміром 20% від суми податку.

Ставку самого податку встановлюють місцеві ради, хоча вона не може перевищувати 2% від мінімальної зарплати, проте в 2017-му вона збільшиться до 3%.
Також нагадаємо, що власникам квартир, площа яких перевищує 300 «квадратів», до податку додається ще 25 тис. гривень.
За правилами, які набули чинності з 1 липня, податок необхідно було заплатити до кінця серпня (60 днів після початку дії закону). За запізнення в ДФС обіцяли накладати штрафи: у перший місяць – 10% від суми, у другий – 20%.
До слова, торік площу об’єктів нерухомості, яка не підлягала оподаткуванню визначали органи місцевого самоврядування. 

Автор: Репортер

На початку листопада на Чортківщині про ведуть Ярмарку!

Сьогодні голова райдержадміністрації Михайло Сташків провів робочу зустріч із головою громадської організації «Центр Ініціатива» Олександром Хотюком за участі представника центру зайнятості Люсі Совінської та начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ірини Беризовської щодо проведення у Чортківському районі заходу «Ярмарка вакансій», де безробітні жителі району зможуть ознайомитися з пропозиціями щодо можливого працевлаштування. 
До даного заходу організатори планують залучити підприємства, які є на території Чортківського району, а сам захід провести в районному будинку культури ім. К.Рубчакової на початку листопада поточного року (про точну дату буде повідомлено у місцевих ЗМІ).

Поліція "накрила" чортківські "казино"?

На одному з тернопільських сайтів було розміщено інформацію під назвою «В які «ігри» грає тернопільська місцева поліція», де автор вказував адреси, за якими ймовірно розміщені гральні заклади.

Тернопільські правоохоронці відреагували на дану публікацію. 
Працівники превенції та оперативники здійснили перевірку закладів, за всіма вказаними адресами, а це і у Тернополі, і в Кременці, і в Чорткові, і в Гусятині. 
Загалом більше десяти приміщень. 
Інформація про виявлені порушення стала причиною порушення ряду кримінальних проваджень, також за окремими фактами проводиться додаткові перевірки, тому їх внесено до Єдиного обліку.
Поліцейські нагадують: зайняття гральним бізнесом – це порушення статті 203-2 Кримінального кодексу України. Покарання за це - штрафні санкції від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання – частина перша статті, та від сорока до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання - частина друга статті.

30 вересня – свято Віри, Надії, Любові

Історія, яка лягла в основу свята сталася багато століть назад – у другому столітті після Різдва Христового, коли в Римі правив імператор Адріан.
У столиці Римської Імперії жила благочестива вдова Софія (ім’я Софія означає премудрість). У неї були три дочки, що носили імена головних християнських чеснот: Віра, Надія і Любов. Будучи глибоко віруючою християнкою, Софія виховала дочок у любові до Бога, навчаючи не прив’язуватися до земних благ.
Треба сказати, що християнська віра на віталася в Римі і чутки про сім’ю християн дійшли до імператора. Спочатку він вмовляннями, а потім погрозами намагався змусити відректися Софію з дочками від віри в Ісуса Христа. Але християнська віра у дівчаток та їх матері була непохитна.
Імператор, який не звик, щоб простолюдини не слухалися його наказів, велів надати дітей жорстоким тортурам. Проте сила віри в Господа була така, що ні вогонь ні кипляча смола не змогли завдати шкоди святому сімейству. І тоді Адріан у гніві засудив дівчаток на смертну кару.
Матір їх Софія, була змушена спостерігати за стражданнями дочок. Вона поховала за християнським звичаєм чесні останки Віри, Надії і Любові. На третій день після поховання Господь послав Софії тиху кончину і прийняв її багатостраждальну душу в небесні обителі.
Віра, Надія, Любов та матір їх Софія зараховані християнською Церквою до лику святих. Мати і її дочки зробили подвиг в ім’я віри, який показав, що для людей з істиною вірою в Ісуса Христа, недолік тілесних сил аніскільки не служить перешкодою до прояву сил духу і мужності.

Традиції і звичаї свята Віра Надія Любов

В народних традиціях день 30 вересня називають ще «вселенськими бабиними іменинами» або «бабським святом». Тільки за традицією він починався з плачу – повір’я говорять, що ранок цього дня всі жінки повинні починати з голосного плачу, який служить своєрідним оберегом. Дійсно, за звичаєм належало плакати навіть тим, кому на долю гріх було скаржитися. Плакали якщо не про свою долю, про долю рідних і близьких, адже «жіноча доля не буває одна».
Традиція такого плачу з’явилася не випадково, тому що 30 вересня згадували не лише Віру, Надію і Любов, але і матір їхню Софію, що страждала на і плакавшую про своїх дочок. Взагалі сльози в народній традиції – це не тільки вираз природного горя чи смутку, але і форма ритуального поведінки. Так, наприклад, наречена завжди «плакала» перед весіллям, прощаючись з рідним домом.
У народі вважається, що якщо 30 вересня оплакати всіх своїх близьких і свою власну частку, то протягом року нічого поганого не трапиться. Тобто, з одного боку, плач нагадував про страждання Софії, яка втратила трьох дочок, але з іншого – в цьому обряді був і свій тонкий розрахунок. У Росії християнські звичаї часто переплітаються з язичницькими, тому навіть з акта поминання святих мучениць народився самобутній ритуал.
За збереженим з дохристиянських часів традицій, 30 вересня в селах влаштовувалися «сільські святці». Молодь збиралася на «вечірки», плекаючи надію «себе показати та вивідати, хто впаде на розум, на душу». А ті дівчата, у серцях яких уже горів вогонь кохання, голосили, щоб відповідним почуттям судженого «не було кінця століття», щоб любов «у вогні не горіла, в воді не тонув, щоб її зима студена не знобила». І берегли в собі віру, що все так і станеться.
Заміжні жінки в цей день, щоб забезпечити спокійну атмосферу в домі, купували в церкві три свічки, з яких дві ставили там же, у храмі, перед ликом Христа, а одну притримували для дому. Опівночі її треба було встановити в середині хлібного короваю, спеціально для цього виставленого на стіл, запалити і вимовити цілих 40 разів поспіль заповітні слова про те, щоб всяке зло зникало, а спокій в родині прибував. Вранці ж нагодувати тим хлібом домочадців (тільки їх і нікого зі сторонніх, навіть гостей) і ні в якому разі не викидати ні крихти.

Іменини Віри, Надії, Любові і Софії

Також 30 вересня святкують свої іменини всі жінки з іменами Віра, Надія, Любов і Софія. В цей день було прийнято пригощати іменинниць пирогами. Іменинниці святкували день Ангела цілих три дні, прославляючи материнську мудрість і жіночі чесноти. Вважалося, що дівчинка, яка народилася в цей день, володіє неабиякою мудрістю, здатна створити в будинку затишок і принести благополуччя.
Іменинницям само в цей день було прийнято дарувати ладанки й ікони з зображенням Віри, Надії, Любові або Софії, солодощі. Вони, в свою чергу, отдаривались пирогами. Святкових застіль, звичайно, не влаштовували, але і не відмовляли в пригощанні тим, хто вітав жінок з іменами Віра, Надія, Любов і Софія.

Замовляння на Віру Надію Любов Змова на заміжжя свято Віри, Надії, Любові

30 вересня, у день пам’яті святих мучениць, підіть у церкву і купіть там дванадцять свічок. Чотири свічки поставте біля ікони Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Три свічки — у розп’яття ісуса Христа, три запаліть свічки біля ікони Богородиці, а дві принесіть додому. Після заходу запаліть свічки і читайте над ними дванадцять разів поспіль така змова:
“Змилуйся, Господи,
Зглянься, Божа Мати,
Накажіть рабу Божу (ім’я) взяти заміж.
Як ці дві свічки горять,
Так щоб і серце чоловіче
По рабі Божої (ім’я) зайнялося,
Одружуватися йому на ній захотілося.
Йшов би він до її ганку,
Звів би він її до вінця Божого.
Ключ, замок, мову.
Амінь. Амінь. Амінь”.

Змова від розладу в сім’ї
У день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії можна захистити свою сім’ю від псування на сварки і скандали. Цей оберігальний змова читають один раз вранці і один раз ввечері, стоячи біля сімейної ікони «Віра, Надія, Любов». Слова змови такі:
“У морі-в океані
Є бела рибиця-плотиця.
Як тій рибі нудно без води на сухому березі,
Так нехай буде нудно моєму ворогові.
Щоб моя сім’я була міцною-міцна,
Цілим-ціла.
Хто ту білорибицю з’їсть,
Той години не проспить, дня не проживе.
Іменем Бога Христа,
Ніхто з моєї родини не розіб’є.
Як прилягає до риби луска
Від голови до хвоста,
Так і моя родина будь міцна і ціла.
В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.
Амінь”.

Оберіг для солдата
30 вересня можна захистити від загибелі солдата на війні сильним змовою. Щоб на армійській службі не сталося нічого поганого з воїном, він повинен у день Віри, Надії і Любові прочитати над водою охоронний змова:
“Господи, підтримай,
Господи, благослови!
Лежить камінь бел на горі,
Що кінь у камінь не йде.
Ось і так би і в мене,
Раба Божого (ім’я),
І в товаришів моїх, і в коня мого
Не йшла стріла і куля.
Як молот відскакує від кувалди,
Так би і куля від мене відлітала.
Як крутяться жорна,
Так і не приходила б до мене стріла,
Крутилася б вона.
Сонце і місяць світлі бувають,
Так би і я, раб Божий (ім’я).
Укріплений за горою замок замкнений,
Той замок і ключі в синьому морі.
Богородиця ключі ці спостерігає,
Мене від марної смерті оберігає.
В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.
Нині і повсякчас і на віки віків.
Амінь”.

Потім половину заговоренной води він повинен випити, а іншою половиною обмити обличчя і руки.

Прикмети на Віру Надію Любов

  • 30 вересня вважається небезпечним і нещасливим днем.
  • В цей день жінка повинна виплакатися з ранку про себе, про свою жіночу долю, про рідних і близьких, про своєму будинку для полегшення душі.
  • Весілля, заручини і весілля 30 вересня не проводять – погана прикмета.
  • Жінкам не варто сьогодні займатися домашніми справами.
  • Народні прикмети говорять, що цей день завжди холодно і дощитиме.
  • Після Віри, Надії, Любові починаються перші заморозки.
  • Якщо журавлі полетять у цей день, то на Покров буде мороз, а ні, то зима буде пізніше. Зазвичай слідом журавлям кричали : “колесом дорога”, для того, щоб навесні вони знову повернулися в рідні місця.
  • Якщо в цей день пішов дощ, буде рання весна.
  • На Віру, Надію, Любов сватаються, а на Покрову весілля грають.

Завтра на Копичинецькій відклюдчать електрику!

У зв’язку із проведенням планових експлуатаційних та ремонтних робіт у п'ятницю, 30 вересня, буде обмежено електропостачання деяких споживачів у 33 населених пунктах в 14 районах Тернопільщини.
 
 
Про це повідомляє сайт тернополяни з посиланням на  ВАТ «Тернопільобленерго».
 
Обмеження подачі електрики стосуватиметься:
 
В Борщівському районі:
09:00 до 17:00
с. Пилатківці, Озеряни, Грабівці
В Бучацькому районі:
09:00 до 17:00
с.Бариш,  х. Тисів
09:00 до 17:00
с.Бобулинці
В Заліщицькому районі:
09:00 до 17:00
м. Заліщики ( вул. Котляревського, Чубинського, Лепкого, Січових Стрільців, Симоненка )
В Збаразькому районі:
09:00 до 17:00
с. Ст.Збараж
08:00 до 17:00
с. Кухаруки
В Зборівському районі:
10:00 до 17:00
с.Волосівка
10:00 до 17:00
с.Розгадів
10:00 до 13:00
с.Чернихів
13:00 до 16:00
с.Плесківці
10:00 до 16:00
с. Мшана
В Козівському районі:
10:00 до 17:00
смт. Козова  (вул.  Ушинського)
В Кременецькому районі:
09:00 до 17:00
с. Н. Кокорів
09:00 до 17:00
с. Ридомиль
10:00 до 16:00
с. Кімната
10:00 до 16:00
м. Почаїв (вул.Фабрична, вул. Хмельницького)
В Ланівецькому районі:
09:00 до 17:00
х. Ришківці
В Монастириському районі:
09:00 до 16:00
с.Задарів, с.Красіїв (ПАП «Колос» ферма, п-ць Семак магазин)
09:00 до 16:00
с.Високе
09:00 до 16:00
с.Горожанка
В Підволочиському районі:
09:00 до 16:00
м. Скалат
09:00 до 16:00
с. Гуляй Поле
В Підгаєцькому районі:
09:00 до 17:00
с.Голгоча, с. Волиця, х.Червень
В Теребовлянському районі:
09:00 до 16:00
с Багатківці
09:00 до 16:00
с. Говилів
В Чортківському районі:
09:00 до 17:00
м. Чортків (вул. Копичинецька)
В Шумському районі:
09:00 до 16:00
с.Залужжя

Лікарям дозволили брати гроші за віртуальне лікування.

Уряд вніс зміни до переліку платних послуг, які надаються державними та комунальними закладами охорони здоров’я, медичними закладами освіти та бюджетними науковими установами.
Відповідна Постанова Кабміну № 648 оприлюднена на Урядовому порталі, – пише Укрінформ.
Зокрема пропонується внести до переліку послуги із застосуванням телемедицини.

“Передбачено зміни щодо надання закладами охорони здоров’я медичної допомоги із застосуванням телемедицини, що забезпечить конституційне право громадян на якісну медичну допомогу та дозволить розширити доступ до таких послуг. Також це сприятиме ефективній організації надання меддопомоги в умовах, коли відстань є критичним чинником”, – йдеться у тексті пояснювальної записки до постанови.

Передбачається, що розширення переліку створить умови для залучення додаткових коштів юридичних та фізичних осіб за рахунок застосування телемедицини при наданні медичної допомоги як послуги, що може бути надана із більшим сервісом для пацієнта у будь-якому місці, де він її потребує.

Також до переліку платних послуг із застосуванням телемедицини внесені лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря; медична допомога хворим удома, зокрема діагностичне обстеження, процедури, маніпуляції, консультування, догляд; медичне обслуговування іноземних громадян, які тимчасово перебувають на території України, в тому числі за договорами страхування; медичне обслуговування за договорами із суб’єктами господарювання, страховими організаціями (в тому числі з Фондом соціального страхування України).

Крім того, платними будуть послуги з проведення та оформлення результатів мікробіологічних, паразитологічних, молекулярно-генетичних, хімічних, токсикологічних та фізичних досліджень, що не належать до медичної допомоги населенню.

Скоро відбудеться гучне весілля керівника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області родом з Чорткова ?

Богдан Юлик, який з 2014-ого року очолює Службу автомобільних доріг у Тернопільській області, є одним із завидних женихів Тернопільщини, адже в свої тридцять зумів уже багато досягти. 
До слова, свого часу його батько керував СБУ у Тернопільській області. 

Днями кохана Богдана Мар’яна поділилася в Facebook романтичним фото

На фото – обраниця Богдана – Мар’яна:



Довідково: 

Богдан Юлик народився 15 червня 1985 року в м.Чортків Тернопільської області.

У 2001 році закінчив Білобожницьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, навчався в Тернопільському державному економічному університеті на факультеті міжнародного бізнесу і менеджменту (2001-2005). У 2006 році здобув диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «міжнародна економіка».

Трудова діяльність:

Серпень 2006 – вересень 2007 – економіст планово-економічного відділу ДП «Тернопільський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».

Вересень 2007 – грудень 2007 – інженер І категорії відділу інвестиційно-кошторисної та тендерно-договірної роботи Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

Грудень 2007 – лютий 2008 – головний економіст Служби автомобільних доріг в Тернопільській області.

Лютий 2008 – квітень 2010 – начальник тендерно-договірного відділу Служби автомобільних доріг в Тернопільській області.

З квітня 2010 – листопад 2013 – заступник начальника з фінансово-економічних питань, начальник відділу з фінансово-економічної та тендерно-договірної роботи Служби автомобільних доріг в Тернопільській області.

Листопада 2013 по березень 2014 року – перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

З 26 березня 2014 року займає посаду начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

Закінчив навчання в аспірантурі при Тернопільському національному економічному університеті за напрямком міжнародна економіка.

Є автором п’яти наукових статей з тематики національної та світової економіки та більше десяти наукових доповідей, опублікованих у збірниках науково-практичних конференцій.

У 2008 році нагороджений подякою голови Укравтодору.

Кого рятувальники витягли з колодязя в с.Біла?

Як повідомили в управлінні ДСНС, до надзвичайників звернувся мешканець села Біла Чортківського району, котрий повідомив, що його корова впала в занедбаний колодязь завглибшки чотири метри.
Рятувальна операція зайняла менше години. Бійці служби разом з місцевими мешканцями, “озброївшись” мотузками і трактором, витягли нещасну тварину на світ Божий.

Напередодні професійного свята учителі мали змогу повернутися в далеке минуле. Як і при СРСР їм до свята дали грамоти!

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти відбулися Тернопільському академічному обласному драматичному театрі імені Т. Шевченка.


На свято запрошені керівники обласної влади, органів управління освітм, методичних служб, профспілкових органів, представники педагогічних колективів установ і навчальних закладів області, духовенства, засобів масової інформації.
За традицією святкові урочистості розпочалися із пошанування великих учителів нації Тараса Шевченка та Івана Франка.
Боже благословення присутнім і усій освітянській спільноті краю на ниві служіння освіті та Державності України передав отець Василь Баглей, папський місіонер Божого милосердя.
«Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Наполеглива праця, що збагачує світ мудрістю та знаннями,
Тож напередодні професійного свята прийміть найщиріші вітання з побажанням міцного здоров’я на довгі літа, щастя та благополуччя», — зазначив у привітальному слові голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.
За багаторічну сумлінну творчу працю, високу професійну майстерність, вагомі успіхи у педагогічній діяльності та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти грамотами Тернопільської обласної державної адміністрації і Тернопільської обласної ради нагороджено кращих освітян області. Серед них і переможців заключного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». Завершилася святкова імпреза концертом художніх колективів та майстрів мистецтв Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського «Вклонімось, люди, Вчителю своєму».
Почесні грамоти отримали:

АДАМІВ
Богдану Богданівну           -           старшого майстра Підгаєцького професійного аграрного ліцею

БАБІН
Оксану Петрівну            -     вчителя англійської мови Шумського навчально-виховного
                                          комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів
                                           – гімназія"

БЕНЕДИГУ
Ольгу Вікторівну     -           вчителя української мови та літератури загальноосвітньої
                                           школи І-ІІ ступенів с.Цеброва Зборівського району

БЕСКУПОВИЧ
Наталію Володимирівну    -           головного бухгалтера централізованої бухгалтерії
                                                      відділу освіти Теребовлянської районної державної  
                                                      адміністрації
 
БІЛОУС
Катерину Анатоліївну         -           завідувача відділу організаційно-масової роботи  
                                                     комунального закладу Тернопільської міської ради        
                                                      "Центр творчості дітей та юнацтва"
БОБРОВСЬКУ
Наталію Миколаївну           -           вихователя, вчителя географії закладу освіти І-ІІІ
                                                     ступенів "Тернопільський обласний навчально-
                                                     реабілітаційний центр"
БОДНАРУК
Наталію Володимирівну    -           практичного психолога обласного закладу освіти
                                                    "Заліщицький обласний багатопрофільний навчально-
                                                      реабілітаційний центр"
БУРДЯКА
Ігоря Івановича       -                      музичного керівника Білобожницького дошкільного
                                                      навчального закладу "Дзвіночок" Чортківського
                                                      району
БУРЕГУ
Оксану Степанівну -                      заступника директора з навчально-виховної роботи
                                                     Струсівської санаторної загальноосвітньої школи-
                                                     інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради
ВАРАКУТУ
Олександра Павловича    -           викладача кафедри здоров’я людини, фізичної
                                                     реабілітації та безпеки життєдіяльності
                                                     Тернопільського національного педагогічного
                                                     університету імені Володимира Гнатюка
ВОРОНУ
Галину Юріївну                -             директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
                                                     м. Хоростків Гусятинського району
ВОРОНЦОВУ
Наталію Георгіївну          -           завідувача кафедри англійської філології
                                                    Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної
                                                    академії ім. Тараса Шевченка
ГАЛЕЩУК
Оксану Володимирівну      -           вчителя англійської мови Бережанської школи-гімназії
                                                     ім. Б.Лепкого
ГАРМІДЕРА
Володимира Леонідовича   -      вчителя предмету "Захист Вітчизни"          
                                                     загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова
ДЕМКУРУ
Олександру Володимирівну  -      директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Гусятин

ДЕПУТАТ
Надію Степанівну        -             методиста навчально-методичного центру професійно-
                                                    технічної освіти у Тернопільській області

ДОВГОПОЛЮК
Марію Арсентівну   -                директора Староолексинецької загальноосвітньої школи
                                                І-ІІІ ступенів Кременецького району



ДУДАРА
Леоніда Георгійовича       -           директора Васьковецької загальноосвітньої школи І-ІІ
                                                     ступенів Шумського району
КОСОВИЧ
Ольгу Василівну               -            завідувача кафедри романо-германської філології
                                                    Тернопільського національного педагогічного
                                                    університету імені Володимира Гнатюка
КОСТИК
Ольгу Дмитрівну              -            вчителя історії Баворівської загальноосвітньої школи
                                                     І-ІІІ ступенів Тернопільського району

КРОХМАЛЮК
Ольгу Семенівну              -          методиста з дошкільної освіти комунальної установи
                                                  "Борщівський районний методичний кабінет"
ЛИСУ
Галину Василівну             -        вчителя географії Коропецької загальноосвітньої школи
                                              І-ІІІ ступенів імені Марка Каганця Монастириського району
МЕДИЦЬКУ
Валентину Григорівну        -           начальника відділу освіти та спорту Козівської
                                                     районної державної адміністрації

МЕЛЬНИЧУК
Наталію Петрівну      -        вчителя англійської мови Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича

МУЛИК
Валентину Микитівну          -  вчителя хімії та біології Лопушненської
                                          загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременецького району

НАДБЕРЕЖНУ
Ірину Михайлівну     -           директора Мечищівської загальноосвітньої школи І-ІІІ
                                          ступенів Бережанського району

ПАНЬКОВУ
Галину Яківну          -           вчителя біології Озерянської загальноосвітньої школи І-ІІІ
                                           ступенів Борщівського району

ПОГОРІЛУ
Оксану Іванівну       -           заступника директора з навчально-виховної роботи
                                          Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з
                                          поглибленим вивченням іноземних мов
ПОДОЛЯК
Наталію Олександрівну    -    директора Угринської загальноосвітньої школи І-ІІ
                                                ступенів Заводської селищної ради Чортківського району

ПОПЕЛЬНЯК
Тетяну Степанівну  -           заступника директора з навчально-виховної роботи
                                           Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
                                           Підволочиського району
РУБЦЯ
Володимира Івановича     -           директора Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ
                                                     ступенів № 2 Лановецької районної ради

САВЧИНСЬКУ
Марію Василівну     -           вчителя англійської мови Заліщицької державної гімназії

СВОРІНЬ
Надію Володимирівну       -           заступника директора з виховної роботи
                                                    Тернопільського обласного центру еколого-
                                                     натуралістичної творчості учнівської молоді

СКАСКІВ
Марію Іванівну        -           вчителя німецької мови Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського

СМАГЛЮКА
Андрія Миколайовича       -           директора навчально-виховного комплексу
                                                    "Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5
                                                     – дошкільний навчальний заклад"

СОЛОДОВНИК
Олександру Петрівну         -           методиста Збаразького районного методичного кабінету

СОРОКІВСЬКУ
Наталію Романівну            -           методиста Чортківського районного методичного кабінету

ТРАЧ
Ганну Іванівну          -           директора Скориківської загальноосвітньої школи І-ІІІ
                                           ступенів Підволочиського району

ТУРКУЛУ
Михайла Григоровича       -           тренера-викладача з волейболу Теребовлянської
                                                     дитячо-юнацької спортивної школи

ТУРЧИН
Мирославу Йосипівну        -           вчителя фізики Новосілківської загальноосвітньої
                                                      школи І-ІІ ступенів Підволочиського району
ФЕЦИЧ
Світлану Вікторівну           -           педагога-організатора Ковалівської  загальноосвітньої
                                                     школи І-ІІІ ступенів Монастириського району

ХАРУК
Любов Володимирівну      -           вчителя української мови та літератури
                                                      Великочорнокінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ
                                                      ступенів Чортківського району
ЧЕРНІЙ
Зоряну Вікторівну   -           вихователя державного професійно-технічного навчального
                                          закладу "Тернопільське вище професійне училище
                                           ресторанного сервісу і торгівлі"
ШАЙНЮКА
Юрія Чеславовича     -      заступника директора з питань зовнішнього незалежного
                                          оцінювання та моніторингу якості освіти Тернопільського
                          обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти


ШЕМЕЛЮ
Михайла Андрійовича        -           вчителя фізики навчально-виховного комплексу
                                                     "Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –
                                             дошкільний навчальний заклад" Тернопільського району

ШЕРСТІЙ
Оксану Одесіївну             -      вчителя географії та економіки Новосільської
                                                загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Підволочиського            
                                                  району

ЩУРА
Федора Федоровича          -            викладача народних інструментів Чорківського
                                                       гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра
                                                        Барвінського

ЮРІЙЧИН
Марію Володимирівну       -      вчителя початкових класів Острівської
                                                  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тернопільського        
                                                  району

ЯНЧУКА
Івана Тимофійовича          -   лікаря-психіатра комунальної установи
                                             "Тернопільська обласна психолого-медико-педагогічна
                                               консультація"

ЯРЕМКО
Марію Федорівну    -           вчителя зарубіжної літератури Бучацького колегіуму імені Святого Йосафата.

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *