Які питання вирішуватимуть депутати на сесії міської ради 6 липня


Проект порядку денного двадцять четвертої сесії Чортківської міської ради VІІ скликання 06 липня 2017 року


1. Про організацію харчування учнів загальноосвітніх шкіл міста Чорткова за 2016/2017 навчальний рік.
2. Про внесення змін до рішення міської ради від 05 січня 2016 року № 57 « Про затвердження Регламенту Чортківської міської ради VІІ скликання».
3. Про затвердження угоди між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою в галузі охорони здоров’я .
4. Про затвердження угоди між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою про передачу – приймання коштів на виконання делегованих повноважень в галузі охорони здоров’я на 2018 рік.
5. Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік.
6. Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік.
7. Про звільнення від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. 
8. Про внесення змін в рішення міської ради № 292 “Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків/ ОСББ/ у м. Чорткові на 2016-2020 роки” від 06.09.2016 р.
9. Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року № 491 «Про міський бюджет на 2017рік». 
Доповідає: начальник фінансового управління Бойко Н.І.
10.Про надання дозволів громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок.
12.Про затвердження комісійного акту Зонь Ганні Ільківні, Максимишину Павлу Ігоровичу щодо непорушення межі земельної ділянки площею 0,0600 га по вул. Павла Тичини,5 в м. Чорткові.
13.Про затвердження комісійного акту Ясінській Адріані Ігорівні, Кулій Людмилі Степанівні щодо непорушення межі земельної ділянки площею 0,0702 га по вул. Київська, 5 в м. Чорткові.
14.Про надання пільг по сплаті земельного податку на 2018 рік виробничому підрозділу “Чортківська дистанція колії” ПАТ “Українська залізниця” (за зверненням начальника виробничого підрозділу “Чортківська дистанція колії” Чернеги І.В.).
Не погоджено.
15.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території для індивідуального гаражного будівництва по вул. Броварова в м. Чорткові (за заявою Касіяника О.О.).
16.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території (зміна цільового призначення земельної ділянки) для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Монастирська в м. Чорткові (за заявою Танасіва О.О.).
Не погоджено.
17.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території (зміна цільового призначення земельної ділянки) для індивідуального гаражного будівництва по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові (за заявою Чикалюка І.М.).
Не погоджено.
18.Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території для індивідуального гаражного будівництва по вул. Молодіжна в м. Чорткові (за заявою Стецюк В.І.).
19.Про надання дозволу Бегерському Володимиру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
20.Про надання дозволу Гирію Павлу Йосиповичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
21.Про надання дозволу Ємельянову Сергію Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
22.Про надання дозволу Коцюк Іванні Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
23.Про надання дозволу Мостовику Андрію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
24.Про надання дозволу Смірнову Юрію Валерійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
25.Про надання дозволу Богушу Андрію Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
26.Про надання дозволу Богушу Михайлу Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
27.Про надання дозволу Данилюку Андрію Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
28.Про надання дозволу Кизимі Василю Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
29.Про надання дозволу Кучеренко Ростиславу Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
30.Про надання дозволу Лесейко Олегу Богдановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
31.Про надання дозволу Пелікану Юрію Степановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
32.Про надання дозволу Тимець Володимиру Степановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
33.Про надання дозволу Ландевалл Наталі Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
34.Про надання дозволу Криса Ігорю Тарасовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0040 га у власність для будівництва індивідуального гаража по вул. Дениса Січинського в м. Чорткові.
35.Про надання дозволу ОСББ “Юрія Гагаріна 47” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2900 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Юрія Гагаріна, 47 в м. Чорткові.
36.Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 0,0400 га по вул. Князя Володимира Великого м. Чорткові від 08 квітня 2010 р. (зареєстрований в Управлінні Держкомзему у Чортківському районі 29 березня 2011 року за № 612550004000001), орендарем якої є СПД ФО Солтис Мар`ян Адамович.
37.Про надання дозволу Фучилі Володимиру Романовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0400 га та передача в оренду для обслуговування будівель торгівлі (двоповерхового магазину в комплексі з автобусною зупинкою) по вул. Князя Володимира Великого в м. Чорткові.
38.Про затвердження Огороднику Михайлу Григоровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) площею 0,2610 га у власність для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Князя Володимира Великого в м. Чорткові
Не погоджено.
39.Про внесення змін в рішення міської ради від 06.04.2017р. № 595 “Про надання дозволу Шевчук Наталії Петрівні, Повшок Олександрі Антонівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ” в частині зміни форми користування земельної ділянки.
40.Про внесення змін в рішення міської ради від 19.02.2016 р. № 144 “Про надання дозволу гр. Слободян Оксані Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,0800 га по вул. Гранична-Бічна в м. Чорткові”. 
41.Про надання дозволу Чортківській районній раді на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування, орієнтовною площею 0,3900 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Замкова,2 в м. Чорткові (ЗОШ №6).
Не погоджено. 
42.Про надання дозволу Чортківській районній раді на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування, орієнтовною площею 3,3000 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Князя Володимира Великого,4-Б в м. Чорткові (ЗОШ №5).
Не погоджено.
43.Про надання дозволу Чортківській районній раді на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування, орієнтовною площею 4,2200 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Євгена Коновальця,13 в м. Чорткові (ЗОШ-інтернат).
Не погоджено. 
44.Про надання дозволу Чортківській районній раді на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування, орієнтовною площею 0,3900 га для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування (будинок культури з господарськими будівлями та спорудами) по вул. Івана Франка,1 в м. Чорткові.
45.Про надання дозволу Чортківській районній раді на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування, орієнтовною площею 0,1100 га для обслуговування комплексу (редакція газети “Голос народу”) по вул. Зелена,3 в м. Чорткові.
Не погоджено.
46.Про надання дозволу Чортківській районній раді на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування, орієнтовною площею 0,1500 га для обслуговування комплексу (приміщення бухгалтерії відділу освіти) по вул. Юрчинських,35 в м. Чорткові.
Не погоджено.
47.Про надання дозволу Чортківській районній раді на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування, орієнтовною площею 0,5000 га для обслуговування комплексу (Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів Чортківської районної ради) по вул. Степана Бандери, 69 в м. Чорткові.
48. Різне.

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *