Зі ставка надздвичайники витягнули автомобіль з трупом

2 січня о 02:45 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що на місцевому ставі, що у селі Теклівка Гусятинського району, під воду провалився автомобіль, в якому перебувало двоє осіб.
За отриманою інформацією, чоловіки, 1970 та 1986 років народження, заради розваги виїхали на поверхню замерзлого ставу та провалилися під кригу. Авто з людьми за лічені хвилини зникло у крижаній воді. Одному з чоловіків вдалось вибратись з транспортного засобу та дістатися берега, інший врятуватись не зміг.
Виїздом на місце події чергового відділення ДСНС встановлено, що один з учасників події загинув. Оскільки в темну пору доби заборонено проводити пошуково-водолазні роботи, тому прийнято рішення, на ранок 22 січня до проведення робіт з підйому транспортного засобу та тіла потерпілого залучити працівників Гусятинської рятувально-водолазної станціїводолазів відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону та особовий склад Гусятинського районного відділу Управління ДСНС України.
Всього на місці події  працювали 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки. Координував проведення робіт перший заступник начальника Управління підполковник служби цивільного захисту Ігор Павук.


Роботи завершено о 15:50 - транспортний засіб та тіло загиблого піднято на поверхню.
Трагедія не залишила байдужими громадян. Зокрема, за активну участь в пошуках та підняті авто з дна водойми хочеться подякувати місцевому приватному підприємцю Сергію Саранчуку, який надав допомогу в проведенні робіт, залучивши власний повнопривідний автомобіль Mitsubishi, оснащений лебідкою.

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *