Суд змусив туристичну агенцію повернути жінці кошти за поїздку в Болгарію.

Як повідомили УНІАН у прес-службі апеляційного суду Тернопільської області, у червні 2014 року жителька Тернопільщини вирішила відпочити з дітьми в Болгарії і звернулася в агенцію «гарячих» путівок. За тиждень відпочинку жінка сплатила майже 440 євро, або 12 тис. 550 грн. у національній валюті. В свою чергу підприємець повідомила дату виїзду, місце і час посадки в автобус, найменування та розташування готелю, умови та тривалість проживання. 
У вказаний час жінка з дітьми приїхала до Чорткова, де їх мав чекати автобус, однак транспорту не дочекалася і поїздка не відбулася. 
Проте власниця агенції неодноразово запевняла замовницю, що поїздка відбудеться, але пізніше. Зрештою, жінка поставила вимогу повернути гроші, та підприємець відмовилася. 
Відтак, обманута жінка звернулася до суду. Теребовлянський районний суд постановив стягнути з підприємця 12 тис. 550 грн. на користь заявниці. Проте власниця туристичної агенції не погодилася з таким рішенням і подала апеляційну скаргу. 
Колегія суддів прийшла до висновку, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає та залишила без змін рішення суду першої інстанції.

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *