Чортків парадний енд – безпорадний.Чи Бердо приречене на занепад

        Бердо віддалене від центру на чотири кілометри, хоча за тарифікацією перевізника (АТП – 14162), від зупинки «центр» до кінцевої  5 км. 200 м.
Цю приписку можна зрозуміти, зважаючи на жахливий стан дороги до найвіддаленішої частини Чорткова.

Бердо з французької – гребінь ткацького верстата. Інше: гориста місцевість з глибокими ярами. Друге підходить, бо п’ять ярів із знаменитою Рудьковою балкою, роблять цій місцевості комплімент «малої швейцарії». Хоча, я думаю, Альпам треба помолодіти на декілька мільйонів років, щоб набути, тої живописності, яку маєм під боком і не поціновуєм.
Водночас, Бердо старше від Прадонтового Чарткова на п’ять з половиною тисяч літ, про що свідчить місцева викопна культура мальованої кераміки.
В зв’язку з перебоями автобусного сполучення «Іва-Бердо», запитую літню жінку Параскевію – Що ви думаєте про теперішню міську владу?
Відповідає: То, хвойда з манікюром при голодних дітях.
Інші… Пані Марія: «Мені шоб купити буханець хліба тре заплатити за дорогу, так як коштує той самий соціальний хліб»
На запитання чи почувають себе мешканцями міста? Іронічне – «Аякже! Кождий раз на вибори, як обіцєют зробити дорогу» каже пан Петро.
Молодиця Світлана: «Позавчора автобуса на 11,35 не було, то я себе «почувала», коли з дітьми через всьо місто йшла пішки. Навіть таксисти за 50 гривнів цією дорогою їхати не хочуть».
Уявляєте…?
Пів тисячі жителів і жодного, повторюю – жодного, діючого магазину, жодної аптеки. Була початкова школа й ту закрили.

ВівАт бардак, вівАт! Чи перепрошую, то вже тепер називається – 
ж и т и  п о  н о в о м у.

Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *