Бойовики позбавили мирних жителів Донбасу допомоги Червоного Хреста

Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста заявили про доленосне рішення завершити постачання гуманітарної допомоги на Донбас – такі дані повідомляє кореспондент «Без Табу».
Мирні жителі окупованої східної частини України перестануть отримувати необхідну підтримку. Причиною різкого рішення є дії бойовиків Росії, які цинічно забирають усю продукцію для своїх потреб, чинячи тиск на представників Червоного Хреста. Тим самим терористи примушують голодувати ті категорії мирних жителів, яким необхідна ця допомога.
Випадок, коли окупанти зупиняють вантажні авто за допомогою зброї з метою відібрати гуманітарний вантаж у Червоного Хреста вже не перший, а став постійним явищем. Жителі охопленої війною території заявляють, що не раз спостерігали як усе «віджате» у результаті продавалося в супермаркеті «Народний», хазяїном якого є, вже колишній, ватажок самопроголошеної ЛНР Ігор Плотницький
Так званим «захисникам русского міра» абсолютно не важлива доля сотень тисяч людей, адже їх дії наводять жах і говорять про геноцид українців на окупованих територіях. Гасла ватажків недореспублік усього лише фарс, який прикриває злочини проти мирних жителів. Заважати Червоному Хресту допомагати нужденним і забирати провізію – нічим іншим, як звірством, не назвати.


Немає коментарів:

Напишіть свою НОВИНУ

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *